Menu

Meble eventowe z palet

Blog inspirowany ekologicznym designem - nowoczesna sztuka stosowana

Jak wynająć meble na imprezy?

meble.eventowe

Ciepłe miesiące to czas na dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Koncerty pod gołym niebem, wydarzenia kulturalne oraz imprezy komercyjne - zawsze coś się dzieje! Spróbujmy wczuć się w rolę organizatora takich wydarzeń - naszym zadaniem jest  m.in. zapewnienie scenografii. Jak wynająć meble, by po drodze nie było żadnych niespodzianek?

Niedługo otworzymy kolejny sezon, kiedy to zorganizujemy mnóstwo ciekawych imprez na wolnym powietrzu. Już w tej chwili całkiem spora grupa specjalistów czuwa przy przygotowaniach do tego rodzaju wydarzeń, bowiem planowanie imprez plenerowych jest przedsięwzięciem, które wymaga bardzo dobrej organizacji. Przy wykonywaniu takich przedsięwzięć, warto byłoby nie zapomnieć o wypożyczeniu mebli okolicznościowych, które spełnią najrozmaitsze oczekiwania organizatora wydarzenia.

Wynajem mebli - satysfakcja klienta to priorytet dla wypożyczalni

Jeśli mamy na względzie akcesoria takie jak meble eventowe, powinny być one przede wszystkim komfortowe w transporcie oraz praktyczne. Wypożyczalnie mebli, które zajmują się wynajmem akcesoriów eventowych, zazwyczaj posiadają przynajmniej kilka odmian scenografii do wyboru. Nie wszystkie firmy wykonają oczywiście pełen zakres obsługi, to jest dowiezienie mebli na miejsce i ich montaż. W związku z tym, warto zdać się na dostawcę usługi full service 24/7 - dowóz oraz ustawienie wliczono już w koszty tej realizacji. Natomiast jeśli zamierzamy montować meble samodzielnie, zwróćmy uwagę przy wyborze mebli na ich wagę oraz łatwość montażu.

krzesla

Koszty wynajmu

Planując budżet na organizację naszego wydarzenia, miejmy na uwadze, że wynajem mebli (poza opłatą za usługę) zawsze wiąże się z wpłaceniem niewielkiej kaucji. W ten sposób firma zabezpiecza się przed ewentualnym uszkodzeniem towaru . Całość kwoty jest zwracana przy oddaniu mebli do wypożyczalni. Pamiętajmy, że przy wniesieniu kaucji należałoby zażądać wydania pisemnego potwierdzenia jej wpłaty. Dzięki temu będziemy pewni, że otrzymamy zwrot zastawu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [agonyaunt] *.play-internet.pl

    Ciekawy poradnik, pozdrawiam

© Meble eventowe z palet
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci