Menu

Meble eventowe z palet

Blog inspirowany ekologicznym designem - nowoczesna sztuka stosowana

Jak dobrze zorganizować imprezę plenerową?

meble.eventowe

Gdy nadchodzą wiosenne miesiące, nastaje również czas imprez na świezym powietrzu. To już nie tylko pole do popisu dla organizatorów koncertów, lecz także dla wedding plannerów, czy specjalistów, zajmujących się realizacją eventów różnego rodzaju. Aby impreza na świeżym powietrzu była udana, należy zadbać o kilka podstawowych rzeczy.

meble na imprezy

Po pierwsze - trzeba mieć świadomość, że organizując zabawę, uroczystość, bądź galę pod gołym niebem, nie możemy zakładać, iż na pewno w dniu wydarzenia będzie ładna pogoda. A zatem, aby nie zniechęcić gości do udziału w imprezie, należy zadbać o odpowiednie zadaszenie, by - na wypadek deszczu - uczestnicy wydarzenia mieli gdzie się schować.

meble na imprezy

 

Kolejną ważną rzeczą, o której trzeba pomyśleć, organizując imprezę plenerową, jest odpowiednie wyposażenie imprezy. Chodzi tu nie tylko o odpowiedni sprzęt audio-wizualny i gastronomiczny, lecz także o meble eventowe, czyli np. krzesła (dostosowane stylem i jakością do rodzaju imprezy), czy stoły bankietowe.

cupcakes <3

Oprócz zadbania o kwestie czysto techniczne, należy również dobrze zaplanować przebieg imprezy, spisując szczegółowy scenariusz: taki skrypt ważny jest nie tylko w przypadku imprez tematycznych. Inne zagadnienia, nad którymi koniecznie trzeba się pochylić, to dobór odpowiednich wykonawców, w tym - konferansjera, pełniącego rolę gospodarza wydarzenia. Tak przygotowani, możemy być pewni, iż organizowana impreza zakończy się sukcesem.

Pominięcie którejś z wyżej wymienionych kwestii to oznaka braku profesjonalizmu i ryzyko, że nie uda nam się osiągnąć założonego celu (który także należy sobie wytyczyć, przygotowując imprezę plenerową).

 

(źródła wspaniałych, imprezowych obrazków: pinterest.com/innmarin/ oraz pinterest.com/breuhna/)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [ioio] *.dynamic.chello.pl

    Piękne ilustracje do wpisu, już wiem jak udekoruję ogród na imprezę w majowy weekend :)
    Zapraszam slowdesign.blog.pl

© Meble eventowe z palet
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci